fa-IRen-GB
ورود به سايت

ربات پرنده

قوانین لیگ

با توجه به تغییر قوانین مسابقات جهانی، قوانین مسابقات ربوکاپ 2013 ایران نیز متناسب با آن به روز شد.
فایل مربوط به آخرین تغییرات قوانین را می‎توانید از لینک زیر دانلود کنید.

توجه : خواهشمندیم به نکات زیر دقت فرمایید


1. گزارش فنی که مطابق با نمونه قرار داده شده در سایت مسابقات نباشد، بررسی نخواهد شد.

2. بعضی از ربات‎ها به صورت آماده و تجاری می‏ باشند. توجه داشته باشید که رباتهای آماده تنها حق شرکت در کلاس خودکار را خواهند داشت.

3. برخی از رباتها حفاظ ایمنی ندارند. متاسفانه این ربات‎ها حذف خواهند شد.


توجه : حروف انگلیسی با فونت Arial ، اندازه بزرگ و با رنگ قرمز در برگ A3 می باشد. 

تمامی تیم های شرکت کننده لازم است گزارش فنی تیم خود را مطابق با الگوی ارایه شده در زیر تهیه و ارسال نمایند. گزارش هایی که از الگوی ارایه شده پیروی ننمایند در هنگام بررسی دارای امتیاز منفی خواهند بود.

لطفا فیلم را با یکی از فرمت های استاندارد با توجه به موارد ذکر شده در زیر تا پایان مهلت تعیین شده به آدرس uav.iranopen@gmail.com ارسال فرمایید.

دقت شود که موضوع نامه و نام فایل حتما به صورت  [TeamName][RegisterationIndex]  باشد که در آن مقصود از شماره ثبت نام، شماره ترتیب نمایش داده شده در صفحه تیم ها می باشد. به عنوان مثال: [uav_Tech][12] ، دقت شود که در صورت عدم رعایت عنوان نامه، نام فایل، حجم و نوع فایل و یا ارسال به ایمیل اعضای کمیته فنی احتمال عدم پذیرش فیلم وجود خواهد داشت.

در صورت بروز هر گونه اشکال و یا داشتن سوال می توانید از آدرس الکترونیکی کمیته فنی uav.iranopen@gmail.com استفاده نمایید.
 
فیلم ارسالی می بایست حتما شامل  تمامی موارد زیر باشد و از آنجا که ارسال فیلم برای کليه تيم ها الزامی بوده و علاوه بر گزارش فنی یکی از مهمترین ملاک های تاييد صلاحيت تيم ها می باشد، در صورت عدم رعایت حتی یکی از موارد زیر احتمال تاييد صلاحيت تیم بسیار پایین خواهد آمد.
 
الف) نمایش پرواز پایدار ربات
ب)   نمایش مانور مطلوب
پ)   حفاظ ایمنی ربات کاملا مشخص باشد

توجه: در صورتیکه قوانین تغییر کند، قوانین موجود در سایت به روز خواهد خواهد شد.