fa-IRen-GB
ورود به سايت

نمایش دانش آموزی-مقدماتی

درباره لیگ

اطلاعیه شماره 3 - 1391/11/15:

مهلت ارسال فیلم و گزارش فنی تا پایان روز دوشنبه 30 بهمن تمدید شد.


     ربوکاپ جوانان شاخه‌ایی از پروژه جهانی موسوم به ربوکاپ می‌باشد که به نوجوانان و جوانان زیر 19 سال اختصاص دارد. مسابقات ایران اپن افتخار دارد تا به عنوان معتبرترین و بزرگ‌ترین مسابقات رباتیک کشور و منطقه، هر سال پذیرای ده‌ها تیم و صدها دانش‌آموز و دانشجوی نخبه، خلاق، توانا و پیشروی ایرانی و خارجی در بالاترین سطح علمی و عملی باشد.

     هدف مسابقات ربوکاپ دانش‌آموزی، سوق‌دادن دانش‌آموزان جهت مشارکت در پیشبرد علوم رباتیک و علوم مربوط به طراحی محصولات حرفه‌ای و کاربردی است. رسالت ما از برگزاری این مسابقات در داخل کشور، در درجه اول ايجاد موجی از شور و نشاط علمی در کشور و پس از آن رهبری و جهت‌دهی به مسابقات، جشنواره‌ها و فعالیت‌های رباتیکی در داخل کشور است.

ما و تمام دوستان جوانمان در این پروژه به این شعار باور داریم که:

برنده یا بازنده تفاوتی نمی‌کند، تنها آموخته‌هایتان از این مسابقات برای شما می‌ماند!


اطلاعیه شماره 2 - 1391/11/03:

کلیه‌ی تیم‌ها موظف هستند، گزارش فنی (TDP) خود را مطابق نوع نگارش موجود در قسمت قوانین از طریق وب سایت رسمی مسابقات (حساب کاربری) و فیلم عملکرد ربات را با رعایت نکات ذکر شده در متن قوانین، به آدرس ایمیل jDemo@iranopen.ir  ارسال نمایند. آخرین مهلت ارسال گزارش فنی و فیلم 15 بهمن است.


اطلاعیه شماره 1 - 1391/10/09:

لطفا سوالات و پیشنهادات خود را در ارتباط با لیگ­های دانش‌آموزی به آدرس ایمیل jDemo@iranopen.ir  ارسال بفرمایید. توجه داشته باشید که با توجه به حجم بالای ایمیل­ها پاسخ به ایمیل شما عزیزان زمانبر است و ممکن است تا یک هفته زمان نیاز داشته باشد.