fa-IRen-GB
Login

DeminerDeminer Manual

  About
  Schedule
  Rules
  Teams
  Results
  Committee

Qualified Teams

  Team Name Team Leader Affiliation Country
1 Ace Deminer Robot AmirAli Foroozandeh پژوهشکده تعلیم و تربیت استان کرمان Iran
2 Ariana Ali Afshar free Iran
3 ASR ali ahmadloo آموزشکده فنی حرفه ای سما اراک Iran
4 ARASBARAN sattar khalili دانشگاه آزاد اسلامي واحد اهر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان Iran
5 CRL Mohammad Bagher Karimi دانشگاه آزاد تبریز Iran
6 amantis erfan ziyari far پتروشیمی امیرکبیر Iran
7 AUTROB Ahmad Afshar دانشگاه امیرکبیر Iran
8 Better Mind mohammad haji es,hagh I.A.U Mahdishahr Iran
9 البرز Meisam Khademi tab I.A.U Parand Iran
10 پیام امید omid dadgar دانشگاه پیام نور ماهشهر Iran
11 S.M.C Mahdiyar Mohammad Zadeh Sout Machine Company Iran
12 Pasargad Navid Yarahmadi Pasargad(AUT) Iran
13 ARIAZ Meysam Jalili Doabi I.A.U-Shushtar Branch Iran
14 MEC Sayed hessam Nasehi هنرستان فنی امام خمینی شهرستان بم و آموزشگاه ساگاریتا Iran
15 Almas Farshad Frouzanfard دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول Iran
16 YRA Seyed AliMohammad Mansouri Tezenji دانشگاه آزاد اسلامي واحد يزد Iran
17 aspen alireza naserdehghan آموزشكده فنی و حرفه اي سما اسلامشهر Iran
18 Cyrus Amir Hossein Saghi دانشگاه آزاد دزفول Iran
19 ARMA Amin Matin moghadam FREE Iran
20 hadi2 mina yahyavi موسسه آموزش عالی آزاد هادی Iran
21 kavosh reza sakhavati دانشگاه آزاد ساوه Iran

Pre-Registered Teams

  Team Name Team Leader Affiliation Country
1 Ace Deminer Robot AmirAli Foroozandeh پژوهشکده تعلیم و تربیت استان کرمان Iran
2 Ariana Ali Afshar free Iran
3 ASR ali ahmadloo آموزشکده فنی حرفه ای سما اراک Iran
4 ARASBARAN sattar khalili دانشگاه آزاد اسلامي واحد اهر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان Iran
5 scorpion seyed omid afzali دانشکده فنی و حرفه ای شهید چمران کرمان Iran
6 CRL Mohammad Bagher Karimi دانشگاه آزاد تبریز Iran
7 amantis erfan ziyari far پتروشیمی امیرکبیر Iran
8 RST دانشگاه آزاداسلامی واحد سنندج Iran
9 Yasin زهرا مقصودزاده دانشکده فنی سما شیراز Iran
10 m.i.p.t حافظ رستمعلی دبیرستان و مرکز پیش دانشگاهی فرجاد Iran
11 P.A M.E.C ABAS SAFAVI دبیرستان پیامبر اعظم(ص) کرمان Iran
12 AUTROB Ahmad Afshar دانشگاه امیرکبیر Iran
13 Better Mind mohammad haji es,hagh I.A.U Mahdishahr Iran
14 البرز Meisam Khademi tab I.A.U Parand Iran
15 پیام امید omid dadgar دانشگاه پیام نور ماهشهر Iran
16 MRT Forootan Seyed Amir Hosein دانشگاه ازاد اسلامی ملایر Iran
17 S.M.C Mahdiyar Mohammad Zadeh Sout Machine Company Iran
18 Pasargad Navid Yarahmadi Pasargad(AUT) Iran
19 ARIAZ Meysam Jalili Doabi I.A.U-Shushtar Branch Iran
20 MEC Sayed hessam Nasehi هنرستان فنی امام خمینی شهرستان بم و آموزشگاه ساگاریتا Iran
21 Almas Farshad Frouzanfard دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول Iran
22 YRA Seyed AliMohammad Mansouri Tezenji دانشگاه آزاد اسلامي واحد يزد Iran
23 aspen alireza naserdehghan آموزشكده فنی و حرفه اي سما اسلامشهر Iran
24 Cyrus Amir Hossein Saghi دانشگاه آزاد دزفول Iran
25 Red eye Hamid Reza Rafie - Iran
26 AlpAraj Hamoon Mosharian free Iran
27 پزوهش سرای میاندوآب Hamoon Mosharian پژوهش سرای میاندوآب Iran
28 ARMA Amin Matin moghadam FREE Iran
29 hadi2 mina yahyavi موسسه آموزش عالی آزاد هادی Iran
30 kavosh reza sakhavati دانشگاه آزاد ساوه Iran