fa-IRen-GB
ورود به سايت

فوتبال ب سبک وزن

درباره لیگ

اطلاعیه 1391/12/10:

با توجه به برگزاری مصاحبه و آزمون فنی در روز 14 فروردین 92، حضور تمامی تیم‌ها از ساعات اولیه این روز در محل برگزاری مسابقات (سالن مسابقات دانش‌آموزی) الزامی است. تیم‌هایی که در زمان مصاحبه و آزمون فنی حضور نداشته باشند، با کسر امتیاز جریمه خواهند شد.

به همراه داشتن مدرک شناسایی معتبر (طبق بند 14-5 قوانین) برای همه اعضا الزامی است.


     روبوکاپ جوانان شاخه‌ایی از پروژه جهانی موسوم به روبوکاپ می‌باشد که به نوجوانان و جوانان زیر 19 سال اختصاص دارد. مسابقات ایران اوپن افتخار دارد تا به عنوان معتبرترین و بزرگ‌ترین مسابقات روباتیک کشور و منطقه، هر ساله پذیرای ده‌ها تیم و صدها دانش‌آموز و دانشجوی نخبه، خلاق، توانا و پیشروی ایرانی و خارجی در بالاترین سطح علمی و عملی باشد.

     هدف مسابقات روبوکاپ دانش‌آموزی، سوق‌دادن دانش‌آموزان جهت مشارکت در پیشبرد علوم روبوتیک و علوم مربوط به طراحی محصولات حرفه‌ای و کاربردی است. رسالت ما از برگزاری این مسابقات در داخل کشور، در درجه اول ايجاد موجی از شور و نشاط علمی در کشور و پس از آن رهبری و جهت‌دهی به مسابقات، جشنواره‌ها و فعالیت‌های روباتیکی در داخل کشور است.

     در لیگ ربات‌های فوتبالیست، نوجوانان شرکت کننده، تیم‌هایی از روبوت‌ها را جهت شرکت در یک سری مسابقات فوتبال مهیا می‌کنند تا در کنار شور و هیجان مسابقه فوتبال، با اصول اولیه مکان‌یابی، طراحی الگوریتم، هوش مصنوعی، مفاهیم مکانیکی و کنترلی در ربات‌ها آشنا شوند.

ما و تمام دوستان جوانمان در این پروژه به این شعار باور داریم که:

برنده یا بازنده تفاوتی نمی‌کند، تنها آموخته‌هایتان از این مسابقات برای شما می‌ماند!

      TDP: گزارش فنی تیم، TDP، باید مطابق نوع نگارش موجود در فایل ذیل و با رعایت نکات ذکر شده در بخش 6-2 قوانین از قسمت مقررات خاص لیگ فوتبال دانش‌آموزی مسابقات ربوکاپ آزاد ایران 2013 نوشته شده و از طریق وب سایت رسمی مسابقات (حساب کاربری) ارسال شود.

TDP - Doc

TDP - PDF


      تذکر 1: معیار کمیته فنی قوانین فارسی است.

      تذکر 2: جهت مطرح کردن سوالات و ارسال فیلم با ایمیل آدرس  jSoccer@iranopen.ir  مکاتبه کنید. TDP تنها باید از طریق سایت مسابقات ارسال شود.

      تذکر 3: لطفا در قسمت subject ایمیل خود نام لیگ (A , B LW , B OW) و تیم خود را حتما ذکر کنید، در غیر این صورت ایمیل شما بررسی نخواهد شد.