fa-IRen-GB
ورود به سايت

ربات های فوتبالیست اندازه کوچک

قوانین لیگ

مسابقات روبات‌های فوتبالیست سایز کوچک منطبق بر نگارش ۲۰۱۲ قوانین رسمی فدراسیون جهانی روبوکاپبرگزار می‌گردد. در صورت به روزرسانی قوانین از طرف فدراسیون جهانی روبوکاپ، تغییرات احتمالی حداکثر یک ماه پیش از شروع مسابقات به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.

یادآوری مهم: با توجه به قوانین سال ۲۰۱۰، در هر زمین یک سیستم بینایی مشترک بر پایه نرم‌افزار SSL-Visionراه‌اندازی خواهد شد و تیم‌ها موظف هستند تنها از داده‌هایی که توسط این سیستم برای آن‌ها ارسال می‌شود برای مکان‌یابی روبات‌ها استفاده نمایند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سیستم به قوانین ۲۰۱۲ مراجعه نمایید. برای اطلاعات بیشتر در مورد نرم‌افزار SSL-Vision به این صفحه مراجعه نمایید.

اطلاعات لازم برای ارزیابی تیم‌ها:

تیم‌هایی که قصد شرکت در مسابقات لیگ روبات‌های فوتبالیست سایز کوچک را دارند، باید مدارک زیر را برای ارزیابی تا پایان مهلت ثبت‌نام ارائه دهند:

گزارش فنی تیم (Team Description Paper):‌ گزارش فنی تیم‌ها می‌تواند هم به زبان فارسی و هم به زبان انگلیسی ارسال شود. این گزارش فنی باید شامل اطلاعات فنی کامل تیم (حداکثر در ۱۲ صفحه و به صورت PDF) منطبق بر استاندارد لیگ روبات‌های فوتبالیست سایز کوچک باشد (اطلاعات بیشتر در این صفحه). قالب گزارش فنی تیم در زبان انگلیسی باید به فرمت LNAI و در زبان فارسی منطبق بر این قالب باشد. تیم‌ها می‌توانند گزارش فنی ارسالی خود را به مسابقات جهانی روبوکاپ را نیز ارسال کنند، به شرطی که قدیمی‌تر از سال ۲۰۱۱ نباشد.

فیلم از قابلیت‌های روبات:‌ تیم‌های ثبت‌نام کننده موظفند که یک فیلم ویدئویی از توانایی روبات‌های خود را برای کمیته فنی ارسال کنند.

- زمان این فیلم حداقل ۱ و حداکثر ۳ دقیقه باشد.

- فیلم می‌تواند شامل بخشی از یک مسابقه کامل باشد.

- فیلم باید نشان‌‌دهنده ۱) توانایی‌های پایه روبات (حرکت‌ از یک نقطه به نقطه دیگر در زمین و پرهیز از موانع‌) و ۲) همکاری حداقل دو روبات در زمین باشد. تیم‌هایی که برای اولین بار است در مسابقات شرکت می‌کنند و یا در حال به روزرسانی روبات‌های خود هستند می‌توانند فقط قابلیت‌های بخش اول را در فیلم خود نمایش دهند.

- فیلم‌ها باید در یک سرور خارجی (مانند وب‌سرور تیم، یا سرویس‌های به اشتراک‌گذاری فایل مانند ,rapidshare, dropbox, 2shared) قرار داده شوند و آدرس آن به پست الکترونیکی smallsize {at} iranopen {dot} ir ارسال شود. از پیوست کردن فایل‌ها به پست الکترونیکی جدا خودداری کنید. موضوع پست الکترونیک خود را Team Name - Video قرار دهید.


.